Druk flag

flagi Podczas serwisu masztów sprawdzimy w jakim stanie technicznym są poszczególne elementy przedmiotu oraz jakie powinny zostać natychmiast wymienione — nasz pracownik, sprawdzi dokładnie stan techniczny linki oraz flagi na maszcie. Każdy serwis flag kończy się sporządzeniem notatki, z której zostanie wykonany kosztorys naprawy. Po zaakceptowaniu wszystkich kosztów przez klienta, nasz pracownik może zabrać się do naprawy. Gwarantujemy bezpłatny dojazd serwisanta do klientów, którzy nieustannie z nami współpracują. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi dotyczące serwisu masztów oraz prania flag — pomożemy doradzić Tobie podczas doboru odpowiedniego masztu z flagą oraz. Masz może jakieś pytanie? Zadzwoń do nas. Pełna oferta dostępna na stronie https://flagi-producent.pl/

Windery reklamowe — oryginalna i ciekawa forma reklamy

windery reklamowe Flagi reklamowe winder stosuje się zazwyczaj na plaży, stoku górski czy trawniku, jednak doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach jak i na wystawnych eventach — dzięki swojej konstrukcji mają zastosowanie w wielu płaszczyznach.

Wielobarwny wydruk oraz aksamitna tkanina to połączenie dobre na wiele okazji. Na winderach reklamowych można nadać niemalże każdą grafikę, a nawet zdjęcia co czyni je bardzo uniwersalnymi — nie masz jeszcze swojego projektu? Z chęcią go przygotujemy za Ciebie.

Mimo, że windery mogą wydawać się delikatne i zwiewne to nic bardziej mylnego, gdyż flagi uzbrojone są w stabilne podstawy, które wytrzymują nawet na bardzo silnym wietrze — rozmaite podstawy przeznaczone są zarówno dla twardego jak i miękkiego gruntu. Wyposażone są również we wbijaki i rotator, który zapewni lepszą stabilność oraz pozwoli fladze na maszcie na obrót. Oferujemy maszty flagowe tylko w najlepszej rynkowej jakości.