Flagi z godłem

Nie od dziś wiadomo, że symbole narodowe pełnią w naszym życiu ważną funkcję, podkreślają patriotyzm oraz wzmacniają przywiązanie emocjonalne do swojego państwa. Flaga z godłem kraju jest idealne podczas uroczystości państwowych czy spotkań na rynku międzynarodowym.

Produkowane przez nas flagi z godłem Polski czy też innego kraju mogą być zamontowane na stojakach, masztach, drzewcach czy też na szybie samochodu — wybierając odpowiedni maszt, mogą Państwo umieścić flagę w dowolnym miejscu. Flagi narodowe doskonale wkomponują się w otoczenie obiektów mieszkalnych jak i przed budynkami użyteczności publicznej.

Klasyczna flaga Polski wykonana jest z tkaniny poliestrowej, której gramatura może wynosić 1120 g/m2, dzięki temu produkt będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne czy atmosferyczne.

Należy jednak pamiętać, że aby flaga zachowała swoją świeżość trzeba przestrzegać kilka zasad. Po pierwsze tkanina nie może dotykać bruku lub innego podłoża, należy bezwzględnie unikać prania flagi w nieodpowiednich do tego środkach chemicznych. I co najważniejsze flaga przed złożeniem powinna być całkowicie sucha. Co jakiś czas należy upewnić się czy flaga jest w dobrej kondycji i zabezpieczać ją przed zbyt silnymi porywami wiatru.

Podobne wytyczne dotyczą masztów flagowych, aby były wytrzymale i odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, a co najważniejsze, żeby utrzymały flagę na swoim miejscu, muszą być odpowiednio dobrane oraz serwisowane.

Co to znaczy odpowiednio dobrać maszt flagowy? To proste! Maszt czy stojak na flagę reklamową musi być dostosowany do warunków atmosferycznych oraz przyszłego miejsca położenia. — Przecież nie można umieścić 4 metrowego masztu w niskim pomieszczeniu.

Jednak w naszym sklepie nie muszą się Państwo obawiać o wszelkie dane techniczne produktów — do dyspozycji naszych klientów służą wyspecjalizowani pracownicy, którzy przedstawią odpowiedni produkt.