Maszty flagowe

Jak dobrać maszt flagowy? — To częste pytanie wśród naszych klientów. Maszty i flagi są najchętniej wybieraną opcją reklamy, jednak aby wybrać odpowiedni maszt należy się zastanowić nad jego docelowym przeznaczeniem — w naszej ofercie dostępne są maszty przenośne oraz maszty standardowe.

Maszt do flagi wykonany jest z aluminiowych rur o zmiennych średnicach, które umożliwiają szybkie i stabilne połączenie wszystkich elementów. Wszystkie rury zostały pokryte warstwą anody — pełni ona funkcje ozdobne oraz ochronne.

Maszty reklamowe wysyłane są do samodzielnego montażu, jednak za dodatkową opłatą można je zamówić z opcją montażu przez naszą ekipę. Na naszej stronie dostępne są usługi prania flag oraz serwisu masztów — skontaktuj się z naszym pracownikiem i uzgodnij dokładny termin oraz cenę usługi.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz rabaty wszystkim klientom, zarówno nowym jak i współpracującym z nami od kilku lat. Więcej odnośnie tego jak mogą wyglądać maszty flagowe znajdziesz na stronie z ofertą.

Rollupy producent, zainwestuj w nowoczesna reklamę!

Rollupy są jednymi z najczęściej wykorzystywanych nośników reklamy, stosowanych wewnątrz pomieszczeń. Taka forma reklamy jest wygodnym rozwiązaniem, gdyż rollupy są lekkie, szybkie w transporcie, nie zabierają dużo miejsca oraz są szybkie w montażu czy demontażu.

Zbudowane są z aluminiowej kasety, w której wnętrzu znajduje się plakat z wybraną przez Ciebie grafiką — wszystko umieszczone jest na odpowiednio dobranej podstawie.

Do każdego zakupionego przez Ciebie rollupu, dołączona jest torba ochronna, która również ułatwia jego transport. Sprawdź już dziś - flagi firmowe.